BMW 1 серії

ПЕРШИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО УСПІХУ.

BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною.

Живіть по-справжньому кожен день: з 5-дверним BMW 1 серії. Маневреність і компактність на дорозі, спортивний і сучасний дизайн. Видовжений капот з характерною ришіткою радіатора і витягнуті світлодіодні фари в BMW 1 серії підкреслюють його спортивний характер. Ергономічний салон з безліччю місць для зберігання досить просторий. Задоволення додають жваві і настільки ж економічні двигуни BMW TwinPower Turbo. Це справжнє задоволення - це BMW 1 серії.

 

Компанія "Баварія Захід", офіційний дилер BMW у місті Хмельницький, пропонує Вам можливість придбати автомобілі BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною*.

 

Пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів.

Автомобілі в наявності:

BMW 1 Серії

BMW 118i
BMW 118i
BMW 118i
BMW 118i
BMW 118i
 
BMW 118i
 

Для автомобілів BMW 1 серії діють спеціальні фінансові умови від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

 
  • Всю потрібну Вам інформацію про автомобілі BMW, їх комплектації, вартості, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів автосалону "Баварія Захід" за адресою в м. Хмельницький, вул. Проспект Миру 103/1, тел: +380 382 785700. 
  • Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.