Новини BMW | 17.09.2019

Компанія АВТ Баварія Україна, офіційний імпортер автомобілів BMW, на запити власників збільшує міжсервісний інтервал, що стане важливою додатковою перевагою для майбутніх покупців.

Відтак, автомобілі BMW (за виключенням моделей BMW i3), що передаються клієнтам з 17 вересня 2019 року, матимуть збільшений номінальний інтервал міжсервісного обслуговування у 18 календарних місяців або 15 000 км, залежно від того, що настане раніше.

Докладніше

Новини BMW | 13.09.2019

Електричний привід для максимального задоволення за кермом: вихід на ринок нового BMW X5 xDrive45e.

Нова версія автомобіля SAV (Sports Activity Vehicle) з гібридним приводом об'єднує рядний 6-циліндровий бензиновий двигун з новітньою технологією BMW eDrive - потужність системи збільшена до 290 кВт/394 к.с., діапазон з електричним приводом тепер втричі більший в порівнянні з попередньою моделлю - характерний спортивний стиль, необмежені характеристики пошашляховика та видатна ефективність.

Докладніше
Презентація THE X7, THE 8 та THE 7.

Новини BMW | 23.07.2019

Презентація THE X7, THE 8 та THE 7.

11-12 липня в автосалоні компанії “Баварія Захід” відбулася презентація THE X7, THE 8 та THE 7, яка стала унікальною можливістю для гостей заходу оцінити справжню велич елегантності, інноваційного дизайну і видатних технологій нових продуктів BMW Luxury Class, що були створені для виняткового досвіду задоволення за кермом.

Докладніше
Новий THE X6.

Новини BMW | 06.07.2019

Новий THE X6.

BMW Group продовжує модельну експансію та представляє новий THE X6. Це вже третє покоління культового спортивного SAC (Sports Activity Coupe), родоначальника цього сегмента автомобілів. Широка публіка побачить автомобіль у вересні на автосалоні у Франкфурті. Як і його попередник, новий THE X6 буде виготовлятися на заводі BMW Group в американському Спартанбурзі.

Докладніше
НОВИЙ BMW X1.

Новини BMW | 18.06.2019

НОВИЙ BMW X1.

Концерн BMW Group представляє новий BMW X1 з оновленим екстер'єром та інтер'єром, а також самим передовим обладнанням і першою гібридною версією у модельній гаммі.

Докладніше
НАТХНЕННЯ НА РІВНІ ДНК. BMW НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА KYIV ART WEEK.

Новини BMW | 28.05.2019

НАТХНЕННЯ НА РІВНІ ДНК. BMW НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА KYIV ART WEEK.

BMW Україна виступила офіційним партнером четвертого міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Kyiv Art Week, який тривав протягом минулого тижня в українській столиці.

Докладніше
Нові BMW X3 M і BMW X4 M і їх версії Competition.

Новини BMW | 20.02.2019

Нові BMW X3 M і BMW X4 M і їх версії Competition.

Підрозділ BMW M GmbH розширює лінійку спортивних автомобілів і вперше в своїй історії представляє новинки в сегментах SAV (Sports Activity Vehicle) і SAC (Sports Activity Coupe).

Докладніше
ПРЕЗЕНТАЦІЯ АБСОЛЮТНО НОВГО BMW X5

Новини BMW | 24.01.2019

Презентація Абсолютно Нового BMW X5

18 січня офіційний дилер автомобілів BMW, компанія «Баварія Захід», у своєму шоурумі презентував абсолютно новий BMW X5

Докладніше
Сезон драйву та задоволень

Новини BMW | 25.10.2018

Проект «Сезон драйву та задоволень»

18 жовтня відбувся фінальний акорд спільного проекту «Сезон драйву та задоволень» від ТМ «Мамин Хліб» та ПП «Баварія Захід».

Докладніше
Новий BMW X7

Новини BMW | 17.10.2018

Новий BMW X7

BMW X7 - перший автомобіль, що поєднує вражаючий зовнішній вигляд, ексклюзивність і просторий салон класу люкс зі спортивною керованістю і універсальністю, властивим сегмента Sports Activity Vehicle (SAV). Найбільша модель в лінійці BMW X привносити нове відчуття простору в сегменті преміальних автомобілів завдяки об'ємно інтер'єру з висококласної обробкою і інноваціонними елементами оснащення.

Докладніше
Новий BMW X5

Новини BMW | 27.06.2018

Новий BMW X5

Концерн BMW Group представляє довгоочікувану новинку в сегменті SAV - абсолютно новий BMW X5. У своєму четвертому поколінні родоначальник модельної гами BMW X зберігає інноваційну перевагу і залишається ідеальним втіленням філософії SAV, дозволяючи отримувати справжнє задоволення від водіння на будь-якому дорожньому покритті. Як і його попередники, BMW X5 буде проводитися на заводі BMW Group в американському Спартанбурзі.

Докладніше
Новий BMW 8 серії Coupe

Новини BMW | 25.06.2018

Новий BMW 8 серії Coupe

Чергова глава в історії успіху спортивних автомобілів BMW і новий імпульс безпрецедентної модельної експансії BMW Group. Концерн представляє новий BMW 8 серії Coupe - автомобіль мрії, який володіє вражаючою динамікою, емоційним дизайном і передовими технологіями, що включають в себе новий дизайн інтерфейсу, інноваційні можливості сервісів BMW ConnectedDrive, а також найсучасніші системи допомоги водієві.

Докладніше
BMW Group на автосалоні в Женеві 2018: Інноваційний розвиток та модельна експансія.

Новини BMW | 26.05.2018

Презентація нового BMW X2 сумісно з відкриттям магазину A.Tan by Andre Tan.

26 травня у м. Хмельницький відбулася презентація нового BMW X2 сумісно з відкриттям магазину A.Tan by Andre Tan у торгівельному центрі «Оазис». Яскраве шоу та показ нової колекції від Andre Tan гармонійно поєднувалися з динамічним та надзвичайним приборкувачем доріг – BMW X2.

Докладніше
Новий BMW M2 Competition

Новини BMW | 19.04.2018

Новий BMW M2 Competition

BMW Group представляє новий BMW M2 Competition - спорткар від підрозділу BMW M GmbH, який встановлює нові стандарти в сегменті компактних спортивних автомобілів.

BMW Group на автосалоні в Женеві 2018: Інноваційний розвиток та модельна експансія.

Новини BMW | 02.03.2018

BMW Group на автосалоні в Женеві 2018: Інноваційний розвиток та модельна експансія.

На Міжнародному автомобільному салоні в Женеві, який пройде з 8 по 18 березня 2018 року, концерн BMW Group представить нові моделі з різних сегментів, а також новітні технологічні розробки. Відповідно до корпоративної стратегією NUMBER ONE> NEXT, основними темами експозиції BMW стануть електромобільні, цифрові технології та автономне управління.

Новий BMW X4

Новини BMW | 15.02.2018

Новий BMW X4

Новий BMW X4 відкриває ще одну главу в історії успіху Sports Activity Coupe баварського бренду. BMW X4 поєднує в собі унікальний стиль і найширші можливості персоналізації, приголомшливу динаміку і останні інновації. З моменту запуску на ринок в 2014 році BMW X4 першого покоління розійшовся по світу в кількості близько 200 000 примірників.

Новий шлях до електричної мобільності від BMW Україна.

Новини BMW | 22.01.2018

Новий шлях до електричної мобільності від BMW Україна.

Наприкінці минулого року парламент України прийняв зміни до Податкового кодексу, які вступили в дію з 1 січня 2018 року та звільняють від сплати податку на додану вартість і акцизу операції з ввезення в Україну електромобілів. Це знов відкрило поняття мобільності на основі принципів екологічного розвитку для українського автомобільного ринку, адже відтепер повністю електричний авто можна придбати на більш ніж 20% дешевше, аніж раніше.