Новий BMW X5

Новини BMW | 27.06.2018

Новий BMW X5

Концерн BMW Group представляє довгоочікувану новинку в сегменті SAV - абсолютно новий BMW X5. У своєму четвертому поколінні родоначальник модельної гами BMW X зберігає інноваційну перевагу і залишається ідеальним втіленням філософії SAV, дозволяючи отримувати справжнє задоволення від водіння на будь-якому дорожньому покритті. Як і його попередники, BMW X5 буде проводитися на заводі BMW Group в американському Спартанбурзі.

Докладніше
Новий BMW 8 серії Coupe

Новини BMW | 25.06.2018

Новий BMW 8 серії Coupe

Чергова глава в історії успіху спортивних автомобілів BMW і новий імпульс безпрецедентної модельної експансії BMW Group. Концерн представляє новий BMW 8 серії Coupe - автомобіль мрії, який володіє вражаючою динамікою, емоційним дизайном і передовими технологіями, що включають в себе новий дизайн інтерфейсу, інноваційні можливості сервісів BMW ConnectedDrive, а також найсучасніші системи допомоги водієві.

Докладніше
BMW Group на автосалоні в Женеві 2018: Інноваційний розвиток та модельна експансія.

Новини BMW | 26.05.2018

Презентація нового BMW X2 сумісно з відкриттям магазину A.Tan by Andre Tan.

26 травня у м. Хмельницький відбулася презентація нового BMW X2 сумісно з відкриттям магазину A.Tan by Andre Tan у торгівельному центрі «Оазис». Яскраве шоу та показ нової колекції від Andre Tan гармонійно поєднувалися з динамічним та надзвичайним приборкувачем доріг – BMW X2.

Докладніше
Новий BMW M2 Competition

Новини BMW | 19.04.2018

Новий BMW M2 Competition

BMW Group представляє новий BMW M2 Competition - спорткар від підрозділу BMW M GmbH, який встановлює нові стандарти в сегменті компактних спортивних автомобілів.

BMW Group на автосалоні в Женеві 2018: Інноваційний розвиток та модельна експансія.

Новини BMW | 02.03.2018

BMW Group на автосалоні в Женеві 2018: Інноваційний розвиток та модельна експансія.

На Міжнародному автомобільному салоні в Женеві, який пройде з 8 по 18 березня 2018 року, концерн BMW Group представить нові моделі з різних сегментів, а також новітні технологічні розробки. Відповідно до корпоративної стратегією NUMBER ONE> NEXT, основними темами експозиції BMW стануть електромобільні, цифрові технології та автономне управління.

Новий BMW X4

Новини BMW | 15.02.2018

Новий BMW X4

Новий BMW X4 відкриває ще одну главу в історії успіху Sports Activity Coupe баварського бренду. BMW X4 поєднує в собі унікальний стиль і найширші можливості персоналізації, приголомшливу динаміку і останні інновації. З моменту запуску на ринок в 2014 році BMW X4 першого покоління розійшовся по світу в кількості близько 200 000 примірників.

Новий шлях до електричної мобільності від BMW Україна.

Новини BMW | 22.01.2018

Новий шлях до електричної мобільності від BMW Україна.

Наприкінці минулого року парламент України прийняв зміни до Податкового кодексу, які вступили в дію з 1 січня 2018 року та звільняють від сплати податку на додану вартість і акцизу операції з ввезення в Україну електромобілів. Це знов відкрило поняття мобільності на основі принципів екологічного розвитку для українського автомобільного ринку, адже відтепер повністю електричний авто можна придбати на більш ніж 20% дешевше, аніж раніше.