Повністю електричний BMW i3 - перший серійно вироблений автомобіль у світі, який на кожному етапі розроблявся з урахуванням вимог екологічності, - починаючи від конструювання автомобіля аж до його виробництва та повсякденної експлуатації.

BMW i3s з новою батареєю (120Ah) може проїхати в повністю електричному режимі відстань до 400 кілометрів - це робить його ідеальним супутником не тільки в місті, а й у більш тривалих поїздках.

BMW i3


BMW i3s

1 300 992,7 грн.* - Ціна автомобіля

1 261 959,86 грн.* - Спеціальна ціна

Компанія "Баварія Захід", офіційний дилер BMW в Хмельницькому, пропонує Вам можливість придбати автомобілі BMW i3s з новою батареєю (120Ah) в наявності за спеціальною ціною*.

Пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів.

* Ціна автомобіля вказана за одиницю товару у гривні, з урахуванням ПДВ та податків по митному оформленню, станом на 28 березня 2019 р., згідно встановленого курсу гривні до Євро який дорівнює 30.59 грн. за 1 Євро. 

Для автомобілів BMW i діють спеціальні умови фінансування від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

Всю інформацію про автомобілі BMW i3, що Вас цікавить, в тому числі вартість, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів в автосалоні компанії.