BMW i3

ІНВЕСТИЦІЯ В МАЙБУТНЄ.

Спеціальна пропозиція на електромобілі BMW i3 в наявності.

Повністю електричний BMW i3 - перший серійний автомобіль в світі, який розроблявся з урахуванням вимог екологічності на кожному етапі, - починаючи від конструювання автомобіля аж до його виробництва та повсякденної експлуатації.

BMW i3 (120 Ah) може проїхати в повністю електричному режимі відстань до 300 кілометрів - це робить його ідеальним супутником не тільки в місті, а й в більш тривалих поїздках.

Компанія "Баварія Захід", офіційний дилер BMW у Хмельницькому регіоні, пропонує Вам можливість придбати електромобілі BMW i3 за спеціальними цінами.

Для автомобілів BMW i діють спеціальні умови фінансування від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

 

* Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.

 

Всю інформацію про автомобілі BMW i3, що Вас цікавить, в тому числі про комплектацію, вартість, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів в автосалоні "Баварія Захід" за адресою в м. Хмельницький, вул. Проспект Миру 103/1, тел: +380 382 785700.

 

Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.