ВИ ПРИЙМАЄТЕ РІШЕННЯ, ВОНИ ПРИЙМАЮТЬ ВИКЛИК.

МОДЕЛІ BMW X.

Світ величезний і сповнений можливостей – досліджуйте його з автомобілями BMW X! Моделі BMW X порадують вас зручною посадкою, інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive та економними двигунами. Серед них ви обов"язково знайдете автомобіль, який підходить саме Вам.

МОДЕЛІ BMW X.

 

Абсолютно унікальний. Надзвичайно винятковий. Новий BMW X2 робить свої спортивні амбіції цілком зрозумілими з першого погляду. Завдяки своєму сміливому атлетизму, він забезпечує динамічну та гнучку продуктивність, яка не має собі рівних в своєму класі. У поєднанні з високоякісним інтер'єром і численними інноваційними технологіями він є екстравертованним героєм нової ери.

Детальніше про автомобіль

Новий BMW X3 - це твердження необмежених можливостей та вираження простої присутності та свободи. З самого першого погляду він вражає своїм спортивним виглядом і заворожує захоплюючим водійським досвідом. Завдяки частково автономному керуванню і розумній повнопривідній системі BMW xDrive, він забезпечує найвищий комфорт їзди як на дорозі, так і поза нею.

Детальніше про автомобіль

Незалежно від того, які проблеми можуть виникнути на вашому шляху, новий BMW X4 з нетерпінням чекає їх. Його прогресивний дизайн і купе-подібні контури миттєво розкривають свою спрагу дій. І завдяки першокласної динаміці водіння інноваційна легка конструкція з низьким центром ваги, а також ще більш високий рівень продуктивності - між вами і вашими пунктами призначення стоїть тільки одна річ: задоволення від водіння.

Детальніше про автомобіль

Сильний характер розпізнається відразу: BMW X5 підкорює вже одним своїм виглядом раз і назавжди. Якісне оздоблення салону перетворює кожен кілометр в задоволення. Висока посадка на сидінні дозволяє добре оглядати дорогу. Вишукані матеріали тішать погляд.

Детальніше про автомобіль

 

Новий BMW X5 - лідер модельного ряду, який розставляє все по місцях. Цей високий, елегантний і сильний автомобіль неможливо не помітити. Потужна цільна подвійна решітка радіатора немов натякає на те, що станеться при запуску двигуна. Чудовий дизайн фар в стилі X не залишає сумнівів в тому, хто ж лідер. Завдяки інноваційним технологіям для максимальної динаміки і більшої безпеки на будь-яких покриттях новий BMW X5 знає куди рухатися. І як опинитися там першим.

Детальніше про автомобіль

 

Потужний і атлетичний. Солідний як всі моделі серії X і спортивний як усі купе. BMW X6 змітає усі кордони. Його потужні двигуни BMW TwinPower Turbo з програми BMW EfficientDynamics об'єднують в собі динаміку і економічність, а система повного приводу BMW xDrive забезпечує відмінні характеристики на дорозі. Пакет обладнання Design Pure Extravagance і благородні матеріали надають автомобілю вражаючий зовнішній вигляд і вражаючу функціональність.

Детальніше про автомобіль

BMW FINANCIAL SERVICES.

 

Спеціальні умови кредитування на автомобілі BMW Х1, X3, X5, X6

 

Нові автомобілі BMW в кредит

  •     Аванс: від 30% вартості авто
  •     Відсоткова ставка: від 0,01% річних
  •     Термін кредитування: до 7 років

Переваги програми

  •     Фіксовані відсоткові ставки на весь строк кредиту
  •     Прозорі умови кредитування
  •     Дострокове погашення без штрафних санкцій
  •     Швидке прийняття рішення
  •     Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Детальніше