ВИ ПРИЙМАЄТЕ РІШЕННЯ, ВОНИ ПРИЙМАЮТЬ ВИКЛИК.

МОДЕЛІ BMW X.

Світ величезний і сповнений можливостей – досліджуйте його з автомобілями BMW X! Моделі BMW X порадують вас зручною посадкою, інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive та економними двигунами. Серед них ви обов"язково знайдете автомобіль, який підходить саме Вам.

МОДЕЛІ BMW X.

 

BMW X1 не прямує прокладеними маршрутами. Він створює їх сам. Вже з першого погляду стає зрозуміло, що це справжній представник моделей Х серії: його екстер'єр формують типові для класу SAV (Sports Activity Vehicle) короткі звиси та довга колісна база. Філософія моделей Х послідовно продовжена і в салоні. Водій та пасажири BMW X1, які сидять у високо встановлених сидіннях, оточені високоякісними матеріалами та озброєні концепцією інтуітивного керування.

Спеціальна пропозиція

Детальніше про автомобіль

Абсолютно унікальний. Надзвичайно винятковий. Новий BMW X2 робить свої спортивні амбіції цілком зрозумілими з першого погляду. Завдяки своєму сміливому атлетизму, він забезпечує динамічну та гнучку продуктивність, яка не має собі рівних в своєму класі. У поєднанні з високоякісним інтер'єром і численними інноваційними технологіями він є екстравертованним героєм нової ери.

Детальніше про автомобіль

Навіть у своїй ранній версії автомобіль, який заснував клас спортивно-активних автомобілів (Sports Activity Vehicle) в своєму сегменті, незмінно зберігає свою силу. При цьому BMW X3 демонструє небувалий спортивний характер і, разом з тим, переконливо підкреслює свою приналежність до преміум-сегменту завдяки високоякісним матеріалам обробки салону.

Детальніше про автомобіль

Новий BMW X3 - це твердження необмежених можливостей та вираження простої присутності та свободи. З самого першого погляду він вражає своїм спортивним виглядом і заворожує захоплюючим водійським досвідом. Завдяки частково автономному керуванню і розумній повнопривідній системі BMW xDrive, він забезпечує найвищий комфорт їзди як на дорозі, так і поза нею.

Детальніше про автомобіль

BMW X4 привертає до себе увагу, завжди і всюди. Його екстравертний дизайн поєднує в собі вишуканий стиль і міць. Він поєднує те, що ще ніхто не поєднував в цьому сегменті: типову для X-серії міць з естетикою класичного купе. Завдяки потужним двигунам BMW TwinPower Turbo і такому серійному оснащенню, як спортивне рульове управління із змінним посиленням і системою Performance Control, BMW X4 демонструє свій яскраво виражений імпульсивний характер.

Детальніше про автомобіль

Сильний характер розпізнається відразу: BMW X5 підкорює вже одним своїм виглядом раз і назавжди. Якісне оздоблення салону перетворює кожен кілометр в задоволення. Висока посадка на сидінні дозволяє добре оглядати дорогу. Вишукані матеріали тішать погляд.

Детальніше про автомобіль

 

Потужний і атлетичний. Солідний як всі моделі серії X і спортивний як усі купе. BMW X6 змітає усі кордони. Його потужні двигуни BMW TwinPower Turbo з програми BMW EfficientDynamics об'єднують в собі динаміку і економічність, а система повного приводу BMW xDrive забезпечує відмінні характеристики на дорозі. Пакет обладнання Design Pure Extravagance і благородні матеріали надають автомобілю вражаючий зовнішній вигляд і вражаючу функціональність.

Детальніше про автомобіль

BMW FINANCIAL SERVICES.

 

Спеціальні умови кредитування на автомобілі BMW Х1, X3, X5, X6

 

Нові автомобілі BMW в кредит

  •     Аванс: від 30% вартості авто
  •     Відсоткова ставка: від 0,01% річних
  •     Термін кредитування: до 7 років

Переваги програми

  •     Фіксовані відсоткові ставки на весь строк кредиту
  •     Прозорі умови кредитування
  •     Дострокове погашення без штрафних санкцій
  •     Швидке прийняття рішення
  •     Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Детальніше