ВИ ПРИЙМАЄТЕ РІШЕННЯ, ВОНИ ПРИЙМАЮТЬ ВИКЛИК.

МОДЕЛІ BMW X.

Світ величезний і сповнений можливостей – досліджуйте його з автомобілями BMW X! Моделі BMW X порадують вас зручною посадкою, інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive та економними двигунами. Серед них ви обов"язково знайдете автомобіль, який підходить саме Вам.

МОДЕЛІ BMW X.

 

Концерн BMW Group представляє новий BMW X1 з оновленим екстер'єром та інтер'єром, а також самим передовим обладнанням і першою гібридною версією у модельній гаммі. Компактний Sports Activity Vehicle отримав значну решітку радіатора у характерному стилі BMW, нові адаптивні світлодіодні фари, а також масивні повітрозабірники, що додає моделі динамічний і спортивний вигляд. На вибір пропонуються три нових кольори і чотири додаткових варіанти колісних дисків у новому дизайні.

Детальніше про автомобіль

Абсолютно унікальний. Надзвичайно винятковий. BMW X2 робить свої спортивні амбіції цілком зрозумілими з першого погляду. Завдяки своєму сміливому атлетизму, він забезпечує динамічну та гнучку продуктивність, яка не має собі рівних в своєму класі. У поєднанні з високоякісним інтер'єром і численними інноваційними технологіями він є екстравертованним героєм нової ери.

Детальніше про автомобіль

BMW X3 - це твердження необмежених можливостей та вираження простої присутності та свободи. З самого першого погляду він вражає своїм спортивним виглядом і заворожує захоплюючим водійським досвідом. Завдяки частково автономному керуванню і розумній повнопривідній системі BMW xDrive, він забезпечує найвищий комфорт їзди як на дорозі, так і поза нею.

Детальніше про автомобіль

Незалежно від того, які проблеми можуть виникнути на вашому шляху, новий BMW X4 з нетерпінням чекає їх. Його прогресивний дизайн і купе-подібні контури миттєво розкривають свою спрагу дій. І завдяки першокласної динаміці водіння інноваційна легка конструкція з низьким центром ваги, а також ще більш високий рівень продуктивності - між вами і вашими пунктами призначення стоїть тільки одна річ: задоволення від водіння.

Детальніше про автомобіль

BMW X5 - лідер модельного ряду, який розставляє все по місцях. Цей високий, елегантний і сильний автомобіль неможливо не помітити. Потужна цільна подвійна решітка радіатора немов натякає на те, що станеться при запуску двигуна. Чудовий дизайн фар в стилі X не залишає сумнівів в тому, хто ж лідер. Завдяки інноваційним технологіям для максимальної динаміки і більшої безпеки на будь-яких покриттях новий BMW X5 знає куди рухатися. І як опинитися там першим.

Детальніше про автомобіль

 

THE X6 доступний з пневмопідвіскою всіх коліс з п'ятьма рівнями і автоматичним вирівнюванням. Вручну автомобіль можна підняти або опустити на 40 мм щодо стандартного дорожнього просвіту, який складає 214 мм. В якості опції можна замовити пакет xOffroad, що включає захист передньої частини дна авто, блокування заднього диференціала з електронним управлінням та їздову електроніку з чотирма режимами руху. Інтегральне активне рульове управління з підрулюючою задньою віссю - також у списку опцій.

Детальніше про автомобіль

BMW X7 - перший автомобіль, що поєднує вражаючий зовнішній вигляд, ексклюзивність і просторий салон класу люкс зі спортивною керованістю і універсальністю, властивим сегмента Sports Activity Vehicle (SAV). Найбільша модель в лінійці BMW X привносити нове відчуття простору в сегменті преміальних автомобілів завдяки об'ємно інтер'єру з висококласної обробкою і інноваціонними елементами оснащення.

Детальніше про автомобіль

BMW FINANCIAL SERVICES.

 

Спеціальні умови кредитування на автомобілі BMW Х1, X4, X5, X6, X7

 

Нові автомобілі BMW в кредит

  •     Аванс: від 30% вартості авто
  •     Відсоткова ставка: від 0,01% річних
  •     Термін кредитування: до 7 років

Переваги програми

  •     Фіксовані відсоткові ставки на весь строк кредиту
  •     Прозорі умови кредитування
  •     Дострокове погашення без штрафних санкцій
  •     Швидке прийняття рішення
  •     Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Детальніше