БІЗНЕС СПА

БІЗНЕС СПА.

Для АВТОМОБІЛІВ СТАРШЕ 3-x РОКІВ.

При замовленні робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру Ви отримуєте можливість придбати 1 літр моторної оливи за спеціальною ціною*, а також можливість перевірити наступні системи автомобіля із вигодою 50%**:

  •     Систему кондиціонування, або
  •     Підвіску, або
  •     Актуальний стан електросистем.

В акції беруть участь оливи BMW M TPT LL01 0W-40 та BMW TPT LL04 5W-30.

 

Кількість оливи за спеціальною ціною обмежена.

 

Чи підпадає Ваш автомобіль під дію акції, просимо уточнювати у консультантів сервісу "Баварія-Захід":

м. Хмельницький, вул. Проспект Миру, 103/1
тел.: +38 (0382) 785-700
моб.: +38 (067) 370-1000
e-mail: service@bmw-zahid.km.ua

 

*Дана пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні виключно для автомобілів BMW, віком від 3-х років, які не мають активовані сервісні пакети Repair Inclusive або Service Inclusive, та з моменту останнього обслуговування яких на офіційному сервісі BMW в Україні пройшло не менше 15 місяців, лише за умови замовлення робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру.

Під терміном „спеціальна ціна“ мається на увазі вартість 1,2 грн. з ПДВ.

**Дана пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні . Під терміном „вигода 50%“ мається на увазі можливість отримання однієї з перелічених вище послуг за половину вартості робіт, встановленої у прейскуранті та лише за умови замовлення проведення робіт по заміні моторної оливи і оливного фільтру. Кількість літрів оливи, що приймає участь у акції, обмежена.

Детальніше щодо умов цих пропозицій Ви можете дізнатись у консультантів офіційних дилерських центрів ТОВ «АВТ Баварія Україна» або за зазначеними вище контактними телефонами та на сайті: www.bmw.ua. Зображення наведені для ілюстрації і можуть відрізнятися від пропозицій. Знижки, що надаються за умовами цих пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам.

ТОВ «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер BMW, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення.